Polish (Poland)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)
header3.jpg
Urządzenia do montażu
   

Urządzenie typu USO-01 służy do saterowania pinów oraz do obcinania wlewki (tworzywo sztuczne) z korpusu anteny klamkowej.

 

Więcej…

 


Urządzenie ZW - 01 zostało zaprojektowane do zagniatania wyprowadzeń elementów indukcyjnych w celu uzyskania stabilnego położenia elementu na płytce montażowej. Maksymalna średnica zagniatanego drutu wynosi 2 mm.

 

Więcej…

 


Urządzenie do metalizacji typ UDO-03 służy do automatycznego nawijania drutu srebrzonego na rdzeniach cewek w celu zwiększenia wytrzymałości mechanicznej punktów montażu wyprowadzeń cewek oraz poprawy jakości cynowania.

 

Więcej…

 


Urządzenie UML-01 przeznaczone jest do montażu styków w gniazdach korpusu typu WZ8. Maszyna przeznaczona jest do eksploatacji w warunkach przemysłowych i pracuje w trybie półautomatycznym.

Więcej…

 


Urządzenie UMO-01 przeznaczone jest do montowania pinów w oprawce żarówki typu OZ3. Maszyna przeznaczona jest do eksploatacji w warunkach przemysłowych i pracuje w trybie półautomatycznym.

Więcej…

 
 

Urządzenie UML-10 przeznaczone jest do montażu kompletu łączników z przewodami. Maszyna przeznaczona jest do eksploatacji w warunkach przemysłowych i pracuje w trybie półautomatycznym. Wykonuje test łączeniowy  elementów.

Więcej…

 

 

Urządzenie do wykonania mikro-połączeń elektrycznych metodą termokompresji. Termokompresja jest to łączenie niewielkich elementów metalowych metodą rozgrzewania i docisku.

Więcej…